Dekor.pl Aranżacje Wnętrz Mieszkań I Domów

Firma KC-DESIGN od projektu po wykonanie poprowadzi Cię kompleksowo przez żmudny proces realizacji Twojego mieszkania, apartamentu, domu, rezydencji lub użyteczności publicznej tj. hotelu lub restauracji. Ktura Architekci Poznań projektują zarówno architekturę mieszkaniową, domy parterowe, piętrowe, wnętrza a także architekturę usługową. Kreując nowe przestrzenie dbamy każdy detal oraz najwyższy poziom wykonania, starając się by nasze projekty spełniały indywidualne potrzeby naszych Klientów. Przywiązanie do dbałości szczegóły sprawia, że nasze koncepcje są wyjątkowo funkcjonalne, praktyczne oraz spełniają najwyższe standardy. Naszym celem jest spełnianie marzeń Klientów, dlatego przed rozpoczęciem prac przeprowadzamy gruntowny wywiad na temat potrzeb, estetyki i preferencji przyszłych użytkowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy szeroki zakres usług i najwyższą jakość wykonania. Staramy się, by nasze projekty były nie tylko praktyczne, ale także efektowne, estetyczne i ponadczasowe.
W tym domu króluje biel i czerń oraz naturalne drewno, słowem - łagodny minimalizm. Prosta bryła budynku pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni, a zewnętrzne ściany nośne eliminują niepotrzebne podziały. Duże okna, które mają nawet do 5,forty metrów szerokości, sprawiają, że wnętrze stapia się z naturą. Biała, połyskująca podłoga z gresu odbija chmury poruszające się na niebie w ciągu dnia oraz księżyc w nocy. W pokoju dziennym, zamiast zwykłego kominka, znajduje się praktyczny i nietypowy żeliwny piec. motoryzacja za nim wykończono czarnym łupkiem. Graficzne elementy wnętrza podkreślone zostały przez tryptyk „Kobieta na plaży”, zawieszony na jednej ze ścian. Dwie symetrycznie rozmieszczone grafitowe sofy wyznaczają oś prowadzącą do kominka. Schody zostały zbudowane z betonu i wykończone naturalnym drewnem. Stoły wykonano z drewna akacjowego, który również pojawia się w kuchennych meblach.
Nawet zasady feng shui mówią pozytywach płynących z aranżacji domowego minioceanarium. W mniemaniu wschodnich sąsiadów akwarium jest silną tarczą ochronną, która osłania jego właściciela przed zagrożeniami i pomaga mu w osiągnięciu bogactwa. Żeby jednak w pełni wykorzystać jego moc, zbiornik należy umieścić w obrębie strefy południowo-wschodniej, najlepiej w pobliżu wejścia.
Światowi prekursorzy na nowo doceniają naturalne materiały , takie jak drewno , skóra czy kamień Na uwagę zasługuje fakt, że stosowane są one w możliwie nieprzetworzonym kształcie. Na przykład drewno , zamiast wykończenia na wysoki połysk, uwodzi swoją matową, chropowatą strukturą. Uzupełnieniem aranżacji są często naturalne tkaniny, takie jak len i jedwab , wełna w stonowanej kolorystyce. Ekologia i dbałość naturalną przyrodę zdecydowanie wypiera elementy wyposażenia z tworzyw sztucznych, które to z biegiem lat nie nabierają szlachetności, lecz ulegają nieodwracalnemu zniszczeniu i niestety stanowią balast dla środowiska. Wiele rozwiązań wnętrzarskich wykorzystuje recykling artwork, pokazując nowe oblicze estetyczne i funkcjonalne często bezużytecznych przedmiotów. Okazuje się, że w niepotrzebnych rzeczach tkwi duży potencjał, który można uruchamiając wodze fantazji wykorzystać, tworząc ciekawą lampę, stół, wieszak czy oryginalną dekorację ściany.
Decyzja instalacji CCTV to inwestycja na dłuższy czas. W odróżnieniu od zakładów produkcyjnych, fabryk czy obiektów użyteczności publicznej, instalacja w domu czy mieszkaniu musi być dyskretna oraz nie psuć architektury obiektu. Oczywiście, jak w przypadku każdego systemu zabezpieczeń, nadrzędnym kryterium powinna być skuteczność ochrony. Dlatego stając przed wyborem instalacji użytkownik powinien jako pierwsze określić jaka forma monitoringu spełni jego wymogi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Dekor.pl Aranżacje Wnętrz Mieszkań I Domów”

Leave a Reply

Gravatar